Товар, замовлений в нашому Інтернет-магазині, ви можете повернути або обміняти протягом 14 днів відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів”.

При цьому ви не можете повернути товар, якщо ви вже ним користувались і він не зберіг товарний вигляд (детальніше – читай Закон України “Про захист прав споживачів”).

1. Обов’язкові умови для повернення або обміну товару.

  • Товар повинен бути повністю укомплектований.
  • Наявність оригінальної та непошкодженної упаковки та ярликів.
  • Дотримання товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації).
  • Якщо вам відправили бракований і несправний товар – ми можемо його замінити на новий або ж повернути повну вартість товару.


2. Повернення вартості товару.
Ми повертаємо повну вартість товару без урахування вартості доставки. Доставку сплачує покупець.

3. Схема повернення чи обміну товару.

  • Перед тим, як повернути товар, необхідно обов’язково зв’язатися з менеджером для оформлення заявки та ортимання адреси для відправлення повернення.
  • Повернення здійснюється сервісом Нової Пошти.
  • Пересилання товару сплачує покупець.
  • Після відправки товару необхідно повідомити менеджеру номер декларації.
  • Після повернення товару за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду здійснюється повернення грошових коштів.


У будь-якому випадку, якщо у вас виникли питання або проблеми – обов’язково повідомляйте нам. Ми цінуємо своїх клієнтів і дуже лояльні, тому вирішимо ваше питання як можна швидше, щоб ви залишилися задоволені.

Важливо! Зверніть увагу!

Наша компанія перевіряє товар перед відправленням та страхує його на повну вартість.
Обов’язково, не залежно від способу оплати, перевіряйте товар безпосередньо у відділенні служби доставки у присутності працівника.

Якщо товар під час транспортування був пошкоджений, то пам’ятайте, що висунути претензію службі доставки ви можете ЛИШЕ у відділенні пошти під час перевірки замовлення. Отримуючи замовлення та підписуючи декларацію на пошті, ви погоджуєтесь з тим, що товар був перевірений і претензій до пошти та магазину не маєте.

У випадку, якщо упаковка пошкоджена або на товарі помічені механічні пошкодження, вам необхідно відмовитись від посилки або висунути претензії службі доставки. В свою чергу, служба доставки відшкодовує збитки, якщо вони були спричинені через її провину.

У випадку, якщо під час перевірки ви виявили недостачу товару чи комплекту необхідно скласти акт невідповідності.