Передплата

Оплата на сайті магазину Visa, MasterCard, Maestro через сервіс LiqPay.

Ви можете оплатити товар online під час замовлення на сайті магазину через сервіс Приват24, Liqpay. Передача даних здійснюється по захищеному каналу із застосуванням сучасних методів шифрування, при цьому виключається будь-яка можливість перехоплення конфіденційної інформації.

Оплата на розрахунковий рахунок компанії.

Після того, як ви оформили заявку на сайті, вам дзвонить менеджер контакт-центру для підтвердження замовлення. Ви можете озвучити бажання оплатити товар на р/р компанії. В такому випадку менеджер відправить вам SMS з реквізитами для оплати.

Доставка

Доставка замовлень сервісом Нова Пошта по всій Україні.

Наш інтернет-магазин здійснює доставку Новою Поштою: у відділення або кур’єрська доставка за адресою.

Вартість доставки.

Доставку сплачує покупець. Вартість залежить від регіону, тарифів Нової Пошти, обєму та ваги посилки, але в середньому:

  • у відділення: 60-70 грн.
  • кур’єром за адресою: 85-100грн.
Термін зберігання замовлення у відділенні.

Вам необхідно забрати замовлення протягом 7-ми днів з моменту його прибуття на відділення Нової Пошти. Після закінчення терміну – зберігання платне.

Важливо! Зверніть увагу!

Наша компанія перевіряє товар перед відправленням та страхує його на повну вартість.
Обов’язково, не залежно від способу оплати, перевіряйте товар безпосередньо у відділенні служби доставки у присутності працівника.

Якщо товар під час транспортування був пошкоджений, то пам’ятайте, що висунути претензію службі доставки ви можете ЛИШЕ у відділенні пошти під час перевірки замовлення. Отримуючи замовлення та підписуючи декларацію на пошті, ви погоджуєтесь з тим, що товар був перевірений і претензій до пошти та магазину не маєте.

У випадку, якщо упаковка пошкоджена або на товарі помічені механічні пошкодження, вам необхідно відмовитись від посилки або висунути претензії службі доставки. В свою чергу, служба доставки відшкодовує збитки, якщо вони були спричинені через її провину.

У випадку, якщо під час перевірки ви виявили недостачу товару чи комплекту необхідно скласти акт невідповідності.